Anasayfa » Cilt Bakım Cihazları

Cilt Bakım Cihazları

Cilt Bakım Cihazları

Günümüzde bir çok estetik ve güzellik merkezinin  tercih ettiği, en yeni teknojilere sahip cilt bakım,ameliyatsız yüz germe ve peeling cihazlarını sizler için analiz ettik.

İşte popüler cilt bakım cihazları;

  • Ultraformer (Yüksek Fokuslu Ultrasound)
  • Aqua Peel Cilt Bakım Cihazı
  • Nuvo Oksijen Terapi Cihazı
  • Viora Pristine Mikrodermabrazyon Cihazı

ROLLER BAKIMI

dermaroller

Roller Bakımı Nedir? Roller bakımı bir cilt tedavisidir. Bu tedavide amaç yüzeysel cilt problemlerini çözümlemek. Oluşabilecek diğer problemleri engelleyerek, yaşlanma belirtilerini kontrol altına almaktır. Roller Bakımı Nasıl Yapılır? Roller bakımı, tedaviye de adını veren roller ile yapılır. Dermaroller olarak da bilinen bu aparat, silindirik bir şekildedir. Silindir üzerinde dizilen en az 100 tane mikro iğnecik ile cilt üzerinde micro kanallar ... Devamını Oku »

ROLLER BAKIMI

Untitled-2

Roller Nedir? Roller, dermaroller olarak da bilinen bir cilt bakımı aletidir. Bu alet bir el aletidir ve roller bakımına isim veren uygulama aracıdır. Roller Nasıl Bir Alettir? Roller, iğneli bir alettir. Silindir şeklinde olan roller üzerinde 100 – 200 tane mikro iğnecikler bulunur. Bazıları manuel olan rollerların bazıları otomatiktir ve cilt üzerine kendisi dönerek mikro kanallar açar. Roller Bakımı Nasıl ... Devamını Oku »

DR SKIN İLE CİLT PROBLEMLERİNDE ÇOKLU ÇÖZÜM

22

Cildimiz,  güzelliğimizin ve estetik görüntümüzün en önemli parçasıdır. Güzel bir cilde sahip olduğumuz zaman, makyaj yapma gereksinimimiz azalır,  öz güvenimiz artar ve daha bir çok olumlu etkiyi elde ederiz. Dr Skin ile bu mümkün. Dr Skin, temel cilt bakımları ve terapileri için çoklu çözüm sağlayan bir cihazdır. Dr skin ile - Cilt tedavisi - Mikrodermabrazyon - Elektroporasyon - Face lifting ... Devamını Oku »

GÜZELLİKTE YENİ BİR BOYUT ‘INFINI’

Untitled-1

Fraksiyonel radyofrekans ( rf ) sistemi olan Infını cilt gençleştirme ve iz tedavi etmede çok başarılı bir cihazdır. FDA onayı olan Lutronic firmasına ait olan bu cihaz alanındaki en başarılı cihazlardandır. ETKİ ALANI VE ÇÖZÜM OLDUĞU PROBLEMLER           İnfini , -Aktik aknelerin tedavisi -Akne skarlarının azaltılması veya tamamen geçirilmesi -Sıkılaşma ve daha genç görünüm -Cilt çatlakları ... Devamını Oku »