Anasayfa » Cilt Gençleştirme » Ameliyatsız Cilt Gençleştirme » DR SKIN İLE CİLT PROBLEMLERİNDE ÇOKLU ÇÖZÜM
DR SKIN İLE CİLT PROBLEMLERİNDE ÇOKLU ÇÖZÜM

DR SKIN İLE CİLT PROBLEMLERİNDE ÇOKLU ÇÖZÜM

Cildimiz,  güzelliğimizin ve estetik görüntümüzün en önemli parçasıdır. Güzel bir cilde sahip olduğumuz zaman, makyaj yapma gereksinimimiz azalır,  öz güvenimiz artar ve daha bir çok olumlu etkiyi elde ederiz.

Dr Skin ile bu mümkün. Dr Skin, temel cilt bakımları ve terapileri için çoklu çözüm sağlayan bir cihazdır. Dr skin ile

- Cilt tedavisi
- Mikrodermabrazyon
- Elektroporasyon
- Face lifting tedavileri uygulanmaktadır.

Bu tedaviler ile, cilt üzerindeki ölü hücre ve deriler arındırılır, gözenekler toparlanır, sivilce izleri tedavi edilebilir, cilt rengi dengelenir, yüz bölgesinde sıkılaşma ve toparlanma elde edilir.  Yüz ovali  ön plana çıkartılır. Kırışıklıklar ve çizgiler, açılır. Kollajen ve elastin yapımı da uyarılır. Bu şekilde tek tedavi cihazı ile 4 tedavi bir arada uygulanır.

Dr Skin İle Cilt Tedavileri Acı Verir mi?

Bu tedavide uygulanan bazı adımlar acı ya da batma hissi verir.  Dr skin cihazının farklı işlem başlıkları vardır. Bu başlıklar  her nokta için farklı etki sınırına sahiptir ve farklı tedaviler için vardır.

Dr Skin Kaç Seans Uygulanır?

Dr skin, uygulaması ciltteki problem tipi ve derecesine göre uygulanmaktadır. Dolayısı ile seans sayısı da bu duruma göre şekillenir. Fakat dr skin ile cilt terapisi tek seansta yeterli çözüm sağlamaz.

İşlemlerden Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir?

Söz konusu cilt terapisi tedavisinde cilt üzerindeki ölü deri soyulur, cilde bazı akımlar verilerek sıkılaşma sağlanır, cilt yüzeyi ciddi etkiler ile işlemden geçer. Bu sebepten dolayı seanslardan sonra cilt yüzeyi, mutlaka çok iyi bir şekilde güneşten korunmalıdır. Bunun yanı  sıra cilt tipinize uygun bir nemlendirici krem ile cildinizi dengeli şekilde nemlendirmelisiniz ve seanstan sonraki 1 gün boyunca uygulama alanına sıcak su değmelelidir.

Dr skin ile yapılan tedavide olumlu etkiler ilk seanstan sonra görülmeye başlar son seans ve son seansı takiben 15 gün içinde görülür.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>